KONST / Litografier / Färglitografi 9917116
nr 991 7116
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Stockholm, 35/460, signerad, -89, motivet: 53x62
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:59:57
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr